ערב ראש השנה תשפ"א

16/9/20

 

הורים ותלמידים יקרים,

תקופת הקורונה מלאה בתפניות ושינויים, ובית הספר עושה את כמיטב יכולתו לתת את המענה הטוב ביותר במסגרת המגבלות של משרד הבריאות.

 

על פי החלטת הממשלה, אנו יוצאים – החל ממחר- ללמידה מרחוק. הלמידה תתקיים על פי המערכת. באתר בית הספר תהיינה מערכות של כל שכבה בהן יסומן אילו שעות נלמדות סינכרוני ואילו שעות נלמדות א-סינכרוני על מנת למטב את הלמידה ולשמור על איזון. את המערכות ניתן יהיה למצוא באתר בית הספר- מרחב למידה לתלמיד- מרחבי שכבות.

 

מחר בבוקר, יום חמישי – בית הספר יהיה פתוח לטובת תלמידים /הורים שרוצים להגיע לקחת ספרים.

 

תלמידי החינוך המיוחד ילמדו שלושה ימים בשבוע בבית הספר (ימים ב'-ג'-ד') ויומיים מרחוק (א', ה'). מתווה הלמידה יוסבר היום באספות ההורים של כיתות אלה. מערכות הלמידה תהיינה גם הן במרחבי השכבות באתר בית הספר.  הסעות תעמודנה לרשות התלמידים- לו"ז יפורסם מחר באתר בית הספר.

 

היום יותר מתמיד חשוב שיתוף הפעולה ביננו- הורים וצוות חינוכי. לכן, אבקש את השותפות הפעילה שלכם, בעידוד ילדינו לשמירה על שגרה חברתית ולימודית, ובשיתוף המחנכים בכל קושי. אני מאמינה כי יחד נצליח להביא את התלמידים להצלחה, ולסייע להם להתמודד עם המציאות המורכבת.

 

בהזדמנות זו אני מבקשת להודות למועצה אזורית מעלה יוסף: למר שמעון גואטה-ראש המועצה, וגב' קליה הילו- מנהלת מחלקת חינוך, אשר מסייעים לנו בכל תכנית, מעמידים משאבים לטובת טכנולוגיה תומכת הוראה, הסעות, ושעות נוספות כך שנוכל לשמור על למידה רצופה בימים לא פשוטים אלה של בידודים והנחיות משתנות. תודה גם לועד ההורים על השותפות המלאה.

 

אני מברכת אתכם ואת משפחותיכם בשנה בריאה, מאושרת , ומלאה בעשייה שומרת ומחזקת. שנה טובה!

 

                                                             חיה פלדמן

                                                            מנהלת בית הספר

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

בית חינוך גליל מערבי, ת.ד 56 נהריה. טלפון 04-9933333  פקס 04-9520252

דואר אלקטרוני 1galilmaaravi@gmail.com

מסלול אישי להצלחה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now